Wish Car Rental

DİLEK ŞİRKETLER TOPLULUĞU

DİLEK ŞİRKETLER TOPLULUĞU

                                                                                                                                                                                    

Wish Car Rental’ın öyküsü, Türkiye’de araç kiralama hikâyesinin “güven” bölümünde yer alan kendine has bir marka öyküsüdür. Ömer Paşa Dilek tarafından kurulan şirketimiz; Wish Car Rental, Dilek2, ÖPD Sigorta ,ÖPD Gıda ve Dilek Filo olmak üzere kalabalık ve birbirine bağlı bir ailedir.

2007 yılında, Dilek Şirketler Topluluğun içinde yolculuğuna başlayan Dilek Filo, Wish global markası ile 17 yıldır Türkiye genelinde tam 13 ilde, bünyesindeki 400’den fazla alanında profesyonel personeli ile sizler için aralıksız faaliyet göstermektedir.

Dilek Şirketler Topluluğu bünyesindeki her marka gibi, Wish Car Rental ‘da  güvenilir, güvenlikli, yenilikçi ve müşterisinden yana politikası ile kısa dönem araç kiralama sektöründe ayrışan ve fark yaratan bir “Yeni Nesil Araç Kiralama” anlayışını beraberinde getirmiştir. Yılda iki kez yenilenen araç filosu ve online rezervasyonlarımızda koşulsuz iptal etme hakkı gibi ayrıcalıklarımızla,  sektörde fark yaratarak yol almaktayız.

Sektöre katkıları ve bakış açısı olarak, global bir marka olma vizyonuna sahip olan Dilek Filo ise Türkiye araç kiralama sektörüne damgasını vurmuş, bir başka Dilek Şirketler Topluluğu vizyonunun markasıdır.

Markalarımız, “Yepyeni bir araç kiralama deneyimi” anlayışı ile kısa sayılabilecek bir sürede, önemli atılımlar yaparak büyümüş, artan hizmet noktaları ve portföylerindeki araçları ile her geçen gün siz müşterilerine kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. Global sektörde ismi güven ile anılan Wish Car Rental olarak, her türlü ihtiyacınıza cevap verecek kiralama hizmetlerimiz ile yurt içindeki samimiyet ve aidiyet hissini sizlere yurt dışında da yaşatmayı kendine görev edinmiş iş anlayışımızla, Dilek Şirketler Topluluğu kurumsallığını harmanlayıp beklentilerinize hizmet vermek için sektörde var olmaktayız.

Kiralama sürecinizin her adımında sizin yanınızda duran, beklentilerinizi her daim en ön planda tutup, ihtiyaçlarınızı gözeten markalarımız ile yıllardır teknoloji ile güveni harmanlayıp, sizlere beklentilerinizin üzerinde bir hizmet vermek için çalışmaktayız.

Lisanslı ticari markalarımız ile güler yüzlü karşılama ile başladığımız yolculuğumuzda, ulaşılabilir fiyatlar, üstün hizmet kalitesi ve geniş araç çeşitliliğimiz ile ihtiyacınıza giden yolda sizinle buluşmak için 17 yıldır buradayız. Dilek Şirketler Topluluğu ile kesişen bu yolunuzda, her türlü desteğimiz ile yanınızdayız. Keyifli yolcuklar…

#