Wish Car Rental

Aracı nereden alacaksınız?

Ne zaman alacaksınız?

 

Ne zaman bırakacaksınız?

 
KİRALA

1 Günlük Araç Kiralama Nedir, Nasıl Yapılmalı?

Bir Günlük Araç Kiralama

Araba kiralama konusunda müşteriler çoğu zaman uzun zamanlı ya da diğer türlü kiralama şeklinden daha çok, işlerini halledecekleri günler sebebiyle günübirlik yani bir günlük araç kiralama hizmetinden yararlanmak istiyorlar.

Bir günlük araç kiralama işi, kullanıcının beğendiği otomobili sadece 24 saat yani bir gün için kiralamasıdır. Bir günlük araç kiralama hizmetinde kullanıcı aracı bir gün süreyle dilediği şekilde kullanır ve sonrasında aracı ertesi gün teslim eder.

Araç kiralama kendi içinde, günlük, haftalık ve aylık ile daha uzun süreli şekillere ayrılmıştır. Wish araç kiralama sayesinde aracınızı dilerseniz bir günlük araç kiralama seçeneğiyle dilerseniz diğer seçeneklerle de kiralayabilirsiniz.

Araç kiralama konusunda bir günlük araç kiralama seçeneğini tercih eden müşterilerimiz gün içinde işlerini özel araçlarıyla kolaylıkla halledebilir, ertesi gün ise günlük araç kiralama hizmetini yenileyebilirler.

 

 

 

Bir Günlük Araç Kiralama Konusunda Sıkça Sorulan Sorular

Wish araç kiralama şirketimizden araba kiralamak isteyen müşterilerimizin ilk olarak akıllarına gelen sorular şu şekildedir;

 

Araba kiralamak için kaç yaşında olmam gerekiyor?

Türkiye’de araba kiralamak isteyen müşterilerimizin, en az 23 yaşını tamamlamaları gerekmektedir. Ayrıca en az 3 yıllık B grubu ehliyet sahibi olmanız aranan şartlar arasında yerini almaktadır.

 

Kiralık araçlarda sigorta yaptırmama gerek var mı?

Bunun için Rent a car kaskosu diye tabir ettiğimiz durum zaten aracınızın sigortası için yeterli olmaktadır. Rent a car koskosu, kiralık araçlar için yapılan bir araç sigortası çeşididir.

 

En uygun araç kiralama şekli nedir?

Wish araç kiralamanın online kanallarını takip ederek avantajlı fırsatlardan ve aylık indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik 1 günlük araç kiralama fiyatlarımız haftanın belirli günlerinde değişiklik gösterebilir.

 

Bir şehirden başka bir şehre kiralık aracımla gidip, aracımı o şubeye teslim edebilirmiyim?

Aracınızı teslim aldıktan sonra Wish araç kiralamanın olduğu diğer bir şehre gittiğinizde aracımızı o şehirde ki şubemize de teslim edebilirsiniz. Araçlarımız her şubemizde özenle hazırlanmakta gerek 1 günlük kiralama gerek ise haftalık ve aylık hizmet şekilleri ile müşterilerimize sunulmaktadır.

 

 

 

#