Wish Car Rental

Aracı nereden alacaksınız?

Ne zaman alacaksınız?

 

Ne zaman bırakacaksınız?

 
KİRALA

Antalya Yat Limanı

Antalya Araç Kiralama

 

Söz konusu tatil ise Antalya kuşkusuz ilk sıralarda… Sıcak iklimi, tarihi kalıntıları ve sayısız kumsalı ile Antalya araç kiralama yöntemi ile doya sıya gezilebilecek bir şehir. Türkiye’nin Akdeniz ile kavuştuğu nokta olan bu şehrimiz araç kiralama deneyimini yaşamak için biçilmiş kaftan. Çünkü yolun kenarında sizi aracınızdan indirip, seyrettirecek sonsuz manzaraya sahip bir şehir.

Antalya tatil kenti olduğu kadar bir kültür ve huzur kenti aynı zamanda. Antalya araç kiralama deneyimi ile gezildiği takdirde tüm cevherlerini gezginlere sunan cömert de bir şehir.  Gerek büyük bir şehir olması, gerek tatil aktivitesi açısından seçenek bolluğunun fazla olması araç kiralama seçeneğini cazip kılan başka etkenlerden. Mavi severler için uçsuz bucaksız mükemmel plajlar, yeşili sevenler için baş döndürücü ormanlar ve tarihe ilgili olanlar içinse çağlara tanık etmiş eserler dolu bir şehir…

 

Antalya Yemekleri

 

Antalya sadece büyüleyici coğrafyası ile değil, kendine has Akdeniz mutfağı ile de ünlü. Antalya araç kiralama seçeneğinin de büyük artısı, bu lezzetlere dilediğiniz zaman, istediğiniz yerde ulaşmak. Antalya yemekleri ise seyahatinizin iz bırakıcı noktalarından olmaya aday.

Antalya’ya ulaştığınızda Wish Car Rental ofislerinden araç kiralama işleminizi tamamlar tamamlamaz, yemek yemeğe doğru çevirin direksiyonunuzu. Temiz hava ve denizin kokusu hemen acıktırır nasıl olsa mideleri… Bu şehirde karnınız acıkınca bir Antalya piyazı masanızda muhakkak bulunmalıdır. Hülük çorbası ile başlayabileceğiniz yemeğinize, cive ve biber frigya dolması ile devam edebilirsiniz. Alanya bohçası, Gökçesu pilavı ise tatmadan dönmemeniz gerekli başka yöresel lezzetlerden. Nasıl olsa araç kiralama işleminiz tamam. Bu güzel lezzetleri de dilediğiniz bir zaman da, istediğiniz manzaraya karşı tadabilirsiniz.

 

Antalya Gezilecek Yerler

 

Antalya gezilecek yerler listesi çok kabarık. Yüz ölçümü çok geniş ve gezilecek yerler listesi fazla olan şehirde, yerler arası mesafede biraz fazla. O yüzden bu şehri hakkıyla gezebilmek için araç kiralama büyük bir kolaylık. Antalya yaz tatillerinin başkenti gibi görülse de aslında her mevsim çok hareketli ve renkli. Antalya araç kiralama işleminizin ardından yola çıktığınız ilk dakika da sizi sürpriz bir manzara ile karşılamış oluyor.

Antalya’ya gelmeye karar verdiyseniz, nereleri dolaşmalıyım, nerelere gitmeliyim soruları kafanızda dolaşmaya başladıysa, buyurun sizin için hazırladığımız listeye. Listemize göz gezdirerek, Antalya araç kiralama deneyiminizi harika bir seyahate dönüştürebilirsiniz. Antalya rent a car ihtiyaçlarınızı ise Wish Car Rental ofislerimizden giderebilir ve aşağıdaki yerlerin hepsini sorunsuzca ziyaret edebilirsiniz.

 

 1. Kaleiçi
 2. Olympos Antik Kenti
 3. Theimussa (Kale İskelesi)
 4. Yanartaş
 5. Patara Antik Kenti
 6. Side Antik Kenti
 7. Aspendos Antik Kenti
 8. Xanthos Antik Kenti
 9. Konyaaltı Plajı
 10. Antalya Arkeoloji Müzesi
 11. Kaputaş Plajı
 12. Phaselis Plajı
 13. Adrasan Koyu
 14. Çıralı Plajı
 15. Antalya Yat Limanı

 

Antalya araç kiralama seçeneğiyle ile yola çıkmaya hazırlanırken, size eşlik edecek olan rahat ve güvenilir aracınızı seçmek için hemen şimdi araç kiralama sayfamızı inceleyerek karar verebilir ve seyahatinize konfor katabilirsiniz.

 

 

 

 

#