Wish Car Rental

Aracı nereden alacaksınız?

Ne zaman alacaksınız?

 

Ne zaman bırakacaksınız?

 
KİRALA

Marmaris

 

Marmaris Araç Kiralama

 

Ege Denizi ve Akdeniz’in birleştiği noktada bulunan Marmaris, ülkemizin en önemli tatil beldelerinden biridir. Geçmişte birçok uygarlığa ev sahipliği yapan Marmaris, tarihi ve doğal güzelliği ile Türkiye’nin en çok turist ağırlayan bölgelerinden biridir. Diğer tatil mekanlarına olan yakınlığı sayesinde Marmaris, unutulmaz bir tatil yaşamak isteyenlerin de ilk tercihi haline gelmiştir. Marmaris araç kiralama yöntemi sayesinde, Marmaris’te konakladığınız süre boyunca birçok çevre il ve ilçeye kolayca yolculuk yapabilirsiniz. Marmaris’te araba kiralama seçeneği ile Marmaris’e ortalama 50 kilometre mesafede bulunan birbirinden güzel koylara ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hisarönü, Selimiye, Orhaniye, Akyaka, Bozburun, Kumlubük, Söğüt ve Turgut gibi beldelere de kısa sürede ulaşabilirsiniz. Marmaris’e en yakın mesafede bulunan Dalaman Havalimanı, Marmaris merkezine 88 kilometre uzaklıktadır. Marmaris araç kiralama seçeneği sayesinde Marmaris’ten Dalaman Havalimanı’na kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Marmaris’i diğer tatil beldelerinden ayıran en önemli özelliklerden biri ise kamp yapma imkânı vermesidir. Marmaris’te bulunan koylarda, plajlarda, ormanlık alanlarda dilediğiniz şekilde kamp yapabilirsiniz. Bunun yanında Marmaris’te çadırla kamp yapmak istemeyen misafirler için bungalowlar ve lüks butik kamplar (glamping) bulunur. Böylece Marmaris kamp tatili yapmak isteyen tatilciler için de vazgeçilmez bir tatil noktasıdır.

                                                                                   

Marmaris Gezilecek Yerler

 

Marmaris barındırdığı güzellikleriyle görülmeye değer bir yer. Eğer Wish Car Rental ofisimizden araç kiralama işleminizi tamamladıysanız aşağıdaki listemize kesinlikle göz atmalısınız. İster tatil ister iş amaçlı bu şehri ziyaret edin, bir günde bile görebileceğiniz yerler sizi fazlasıyla büyüleyecek. Marmaris araç kiralama deneyiminizin muhakkak görülmesi gerekli güzergâhlarını sizin için listeledik. İşte onlardan bazıları;

 1. 1. Eski Çarşı 
 2. 2. Marmaris Kalesi
 3. 3. Marmaris Milli Parkı (Günnücek)
 4. 4. Turgut Şelalesi
 5. 5. İçmeler Plajı
 6. 6. Turunç Plajı
 7. 7. Kleopatra Plajı
 8. 8. Uzunyalı Plajı
 9. 9.Kızkumu Plajı
 10. 10. Cennet Adası Koyu
 11. 11. Çiftlik Koyu
 12. 12. İncekum Plajı
 13. 13. Loryma Antik Kenti
 14. 14. Kedrai Antik Kenti
 15. 15. Hydas Antik Kenti
 16. 16. Hemithea Tapınağı
 17. 17. Hafsa Sultan Kervansarayı
 18. 18. Eski İbrahim Ağa Camii

Marmaris’te gezilecek yerler listesi bu şekilde uzayıp giderken araç kiralama yöntemi sayesinde İzmir, Muğla gibi çevre illere de kısa seyahatler yapabilirsiniz. Marmaris araç kiralama deneyimi ile yolculuğunuza başlamak için sizin için en uygun aracı seçmek için hemen şimdi araç kiralama sayfamızı inceleyebilirsiniz. Wish Car Rental ile unutulmaz tatil deneyiminize güven ve konfor katabilirsiniz.

 

 

#