Wish Car Rental

Aracı nereden alacaksınız?

Ne zaman alacaksınız?

 

Ne zaman bırakacaksınız?

 
KİRALA

Samsun Amisos Tümülüsleri Mezar Odası

Samsun Araç Kiralama

 

Bir hafta sonu tatili için haritadan bir yer seçecekseniz, bu neden Samsun olmasın? seçeneğiyle çok rahat gezilebilecek bir şehir. Ne de olsa kendisi Karadeniz’in başkenti, Türkiye’nin en önemli liman şehri… Araç kiralama seçeneği ise yolunuzu, birçok kültürel değere, tarihi geçmişe çıkartmanıza vesile…

Samsun araç kiralama yöntemi, kendi kaptanlığınızda, özgürlüğün hazzının, tatilin keyfi ile buluştuğu güzergâhta size eşlikçi… Siz araç kiralama işleminizi Wish Car Rental ofisinden hallettikten sonra gerisi tamamen Samsun’un güzelliğini yaşamaya kalıyor. Samsun Orta Karadeniz’de, Yeşilırmak ve Kızılırmak deltalarının arasındaki verimli topraklarda var oluyor. Belki de bu sebeptendir ki Karadeniz’in en gelişmiş şehirleri arasında. Samsun rent a car hizmeti ile gezdiğiniz her yerde tarihin izlerini bulacağınız bir şehir burası.

 

Samsun Yemekleri

 

Samsun, yöresel lezzetleri, bölgesel tatlarla buluşturan bir durak. ise seyahatinizin lezzet durağı. seçeneğinin en güzel yanlarından biri de sanırım bu deneyimleyebilme özgürlüğü… Her kokuda durabilmek ve o yörenin kendi tatlarını özgürce tadabilmek bir tatilin ya da seyahatin en iyi yönleri. Peki, bu şehrin ünlü tatları neler?

Bafra pidesi ve mısırlı fasulye çorbası, tatmadan şehirden ayrılmamanız gereken iki demirbaş. Üstelik deneyimi özgürlüğünün getirisi olarak, bu tatları dilediğiniz Samsun manzarasına karşı tadabilirsiniz… işleminizi gerçekleştirdiyseniz her yer sizin için yemek alanı, her yer ayrı bir anı… Ama Samsun’a kadar gelip de kâğıtta hamsi yemeden dönülmez ya da kaz asması olarak bilinen kaz pilavını tatmadan olmaz… Her öğün, her yere yanınızda taşıyabileceğiniz samsun pidesi ise kaçınılmaz bir ara öğün.

 

Samsun Gezilecek Yerler

 

Araç kiralama tercihiniz nasıl bir araçtan yana olursa olsun, yolunuz hep Samsun’un güzelliklerine çıkacak. Samsun gezilecek yerler bakımından da mutfağı kadar zengin. Her yıl milyonlarca misafiri ağırlayan bu şehri görmek, yemeklerinden tatmak, tarihini ve kültürünü keşfetmek istiyorsanız, bu şehir size bir uçak bileti kadar yakın. Sonrasında ise Samsun araç kiralama yöntemi ile listemizdeki yerleri gezmenizi bekliyor. 

 

Seyahatiniz için fikir olsun diye Samsun’da gezilecek birkaç yeri sizin için listeledik. ihtiyaçlarınız için Wish Car Rental ofisimizi ziyaret ederken, sayfamızdan da gezilecek yerleri not alabilirsiniz. İşte yöntemi ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz bazı güzergâhlar;

 

 

  1. Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi

  2. Samsun Kent Müzesi

  3. Gazi Müzesi

  4. Tütün iskelesi ve kurtuluş yolu

  5. Bandırma Vapuru ve Milli Mücadele Parkı Açık Hava Müzesi

  6. Amazon Adası, Batı Park

  7. Amisos Tepesi

  8. Tarihi Göğceli Çivisiz Cami

  9. Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti

  10. Şahinkaya Kanyonu Tabiat Parkı

Samsun araç kiralama seçeneğiyle ile rotanızı oluştururken, size eşlik edecek olan rahat ve güvenilir aracınızı seçmek için hemen şimdi araç kiralama sayfamızı inceleyerek karar verebilir ve seyahatinize konfor katabilirsiniz.