Wish Car Rental

Aracı nereden alacaksınız?

Ne zaman alacaksınız?

 

Ne zaman bırakacaksınız?

 
KİRALA

Ankara Uzun Dönem Araç Kiralama

Ankara Uzun Dönem Araç Kiralama

İster iş için ister tatil için seyahat ediyor olun, Ankara Uzun Dönem Araç Kiralama, gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olabilir. Çeşitli farklı araçları test etme esnekliği sunarlar ve yüksek fiyat etiketi olmadan yeni bir araba almanın harika bir yoludur.

Wish araç kiralama acentesinden uzun süreli araç kiralama hizmeti mevcuttur. Fiyatlar araç tipine, konumuna ve tarihine göre değişir. Bu şirket, daha uzun kiralamalar için size indirim bile yapacaktır. Ancak, yerel vergiler ve kiralama ve kilometre limitleri gibi şeyler için ek ücretler söz konusu olabilir.

Wish araç kiralama şirketi müşterilerine ücretsiz yol yardım hizmeti vermektedir. Ayrıca araca sigorta yaptıracaklar. Kayıp veya hasar gibi büyük sorunları kapsayan kapsamlı bir poliçe satın almak iyi bir fikirdir. Firma ayrıca aracın arızalanması durumunda değiştirecektir.

Wish araç kiralama şirketi ayrıca garanti planları sunar. Kiralama süreniz boyunca sizi koruyacaklardır. Bu planlar araçtan araca değişir ve bazıları kiralama süresinin tamamını kapsar. Ayrıca, kira sözleşmenizi daha uzun yıllar kapsayacak şekilde uzatma seçeneğiniz de olabilir veya istediğiniz zaman farklı bir araca geçiş yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak bir garanti planı, yeni bir araba satın almaktan kaçınmanıza yardımcı olabilir.

 

 

Araç Kiralama

Garanti planlarına ek olarak, Wish araç kiralama şirketi uzun süreli kiracılar için indirimler sunar. Ayrıca uzun süreli araç kiracıları için özel arabalar da sunabilirler. Bu, iş müşterilerini şık bir araçla etkileyebilecekleri için iş adamları için iyi bir seçenektir. Bazı kiralama şirketleri, bir kiralama için kaydolduğunuzda avans ödemelerinin yanı sıra ön ödemeyi de kabul eder.

En ucuz aylık fiyatlar genellikle en az 28 günlük kiralamalar içindir. Ayrıca, çeşitli araç kiralama sağlayıcılarından uzun vadeli araç kiralama fırsatları bulmanıza yardımcı olan bir web sitesi olan Wish araç kiralama web sitesine de göz atabilirsiniz. En düşük fiyatlar genellikle kompakt otomobiller içindir, en ucuz lüks otomobiller ise en yüksek fiyatlara sahiptir. Ayrıca sınırsız kilometre sunan bir kiralama bulabilirsiniz. Ticari ve SUV dahil olmak üzere çeşitli marka ve modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

 

#