Wish Car Rental

Aracı nereden alacaksınız?

Ne zaman alacaksınız?

 

Ne zaman bırakacaksınız?

 
KİRALA

İzmir Araç Kiralama

İzmir Araç Kiralama

İzmir; Ege bölgesinin incisi, ülkemizin ise adeta enleri arasında yer edinen, kültürüyle tarihiyle adeta yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olan bir şehirdir. İzmir’e yeni gelenlerin veya toplu yaşıma hengamesinde kaybolmak istemeyenlerin ilk tercihi ise elbette İzmir Araç Kiralama seçeneği oluyor.

İzmir araç kiralama sayesinde İzmir’e geldiğiniz andan itibaren kiralayabileceğiniz araçlar sayesinde büyükşehir İzmir’i rahatlıkla ve dilediğiniz şekilde gezebilirsiniz. Gerek günübirlik iş icabınızdan kaynaklı günlük kiralama seçeneğiyle, gerek ise haftalık, aylık seçeneklerini Wish araç kiralama aracılığıyla doğrudan halledebilirsiniz.

Araç kiralama da güvenilir ve doğru tercih olan Wish araç kiralamanın seçenekleri ile dilediğiniz model ve seçenekleri firmamız bünyesinde bulabilirsiniz.

İzmir ve çevresini rahat ve dolu doluya gezmek, araçlarımız ile daha da güzel.

 

İzmir Araç Kiralama

 

İzmir Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular :

Kullanıcılarımızın araç kiralama hakkında sordukları bazı sorular şu şekilde;

 

  • Araç kiralama hizmetiniz İzmir Havaalanı çevresinde etkin mi?

Firmamızın İzmir havaalanı çevresinde hizmeti bulunmaktadır.

 

  • İzmir’deki yakınımdaki kiralık araçları nasıl bulabilirim?

İzmir ve ilçeleri için araç kiralama hizmeti almak için wish araç kiralama şirketimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

  • İzmir ve çevresindeki hız limitleri nedir? Kiraladığım araç ile hız yapabilir miyim?

Elbette kiraladığınız aracınız ile hız yapabilirsiniz fakat mutlaka kuralların izin verdiği sürece.
İzmir ili çevresinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. İzmir’i otoyollara bağlayan hız sınırı ise saatte 75 km’dir. Hızın, hangi yolda seyahat ettiğinize bağlı olarak değişebildiğini unutmayın, bu nedenle trafik tabelalarına mutlaka dikkat edin.

 

  • İzmir’de en çok hangi arabalar kiralanıyor?

İzmir sahil kenti olduğu için yaz mevsiminde sıcaklık değerleri oldukça yüksektir. Bu sebeple motor gücü yüksek olan araçların tercihi daha doğru bir kullanım olacaktır. Fakat Fiat Egea, Renault Symbol gibi araçlar en çok tercih edilen araçlardan bazılarıdır.

 

  • İzmir araç kiralamada BMW 5 serisini bulabilir miyim?

İzmir araç kiralama olarak bünyemizde BMW 5 serisini bulunduruyoruz. Fakat kiralama hizmetinden önce dilediğiniz araçları sorgulatmanız gerekmektedir.

 

#